Site translator

English Bulgarian German Greek Italian Latvian Polish Spanish

Login form Latvia

Partly Cloudy

11°C

Smiltene, Latvia

Partly Cloudy

Humidity: 76%

Wind: 4.83 km/h

  • 24 Mar 2016

    Partly Cloudy 17°C 6°C

  • 25 Mar 2016

    Partly Cloudy 14°C 4°C

Monday, 15 September 2014 08:26

Smiltenes ģimnāzija ir skola ar vārdu, kam piemīt tādas īpašības, kā aktivitāte, radošums un jaunāko IKT izmantošana mācību procesā.

Skolas moto ir „Smiltenes ģimnāzija – sirds un prāta gaismai”. Tas sevī ietver vērtības, ko skolas dzīvē iemieso gan pedagoģiskais, gan tehniskais personāls, ko pēc gadiem, kad skola jau ir absolvēta, sevī nes Smiltenes ģimnāzijas absolventi. Tas nozīmē, ka skola ir vieta, kur rūpējas par skolēnu zināšanām, to kvalitāti, lai viņi pēc skolas absolvēšanas var veidot savu dzīvi pēc saviem ieskatiem, iestāties turpināt mācības savās izvēlētajās mācību iestādēs, kā arī, tā ir vieta, kas veido skolēnos jūtas, vērtības, māca arī izmantot savus talantus un spējas, lai darītu labu un nestu prieku citiem.

Pie skolas vērtībām, kas tiek iedzīvinātas skolas ikdienas dzīvē – mācību darbā un ārpusskolas pasākumos, ir jāpieskaita: atvērtība sadarbībai, darba kvalitāte, profesionalitāte, izglītības kvalitāte, radošums un cieņa pret ikvienu, drošība, darbs un sadarbība katra izaugsmei, iecietība, līdzdalība, atklātība un godīgums.